Uludağ Nakliyat 444 1 838

Eşya Depolama

Eşya Depolama
21 views
10 Mayıs 2019 - 9:43

Eşya Depolama

Yaşadığınız şehirden bir süreliğine ayrılmak durumunda kalabilirsiniz. Ya da kısa süreliğine yurt dışına çıkma durumunuz söz konusu olabilir. Böyle durumlarda evinizdeki tüm eşyaları ya da belirli bir kısmını depolama ihtiyacı ortaya çıkabilir. Ancak yeterli ve uygun bir yeriniz yoksa ne yapacaksınız? Hızlı, pratik ve uygun çözüm önerisi eşya depolama hizmetleridir.

Eşya Depolama Hizmeti Nedir?

Eşya depolama hizmeti en acil durumlarla baş etmenize yardımcı olacağı gibi birçok ihtiyacınıza da çözüm üretecek hizmetler bütünüdür. Bu hizmet kapsamında eşyalarınız uygun konteynırlara istiflenir ve bu konteynırlar depolama alanında saklanır. Öncelikle eşyalarınızın hacimlerinin bilinmesi gereklidir. Çünkü her ihtiyaca uygun boyutta kontenjanlar vardır. Eğer eşyalarınızın tamamını depolatmak istiyorsanız büyük konteynırlara ihtiyacınız olacaktır. Bazen de küçük olsa bile evde yer bulunamayan ancak atılamayan birçok eşyanız da bulunabilir. Bu eşyalar için küçük konteynırlar mevcuttur. Kontenjan boyutuna göre ücretler değişme gösterirler. Uzun süre depolanacak eşyalara daha fazla indirim uygulanır.

İstanbul Eşya Depolama İşlem Basamakları

İstanbul Eşya depolama hizmeti verileceğinde ilk adım eşya hacmini ve konteynırı belirlemektir. Daha sonra ambalajlama aşaması vardır. Eşyalara zarar gelmemesi için sağlamca paketlenir. Daha sonra eşyalarınız için sigorta işlemi uygulanır. Evinizden alınan eşyalar anahtarı size teslim edilmiş konteynırlarla depolama alanına taşınır ve muhafaza edilir.  Güvenli ortamlarda saklanan eşyalarınız korunur. İstenmeyen ve önlenemeyen durumlarda eşyalarınıza zarar gelirse sigorta tarafından zararınız karşılanır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Şehiriçi Nakliyat
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kurumsal Taşıma
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Ataşehir Eşya Depolama
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Üsküdar Evden Eve Nakliyat
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eşya Depolama
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Şehirler Arası Nakliyat
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Nakliyat Firmaları
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Nakliyat

evden eve nakliyat | istanbul nakliyat | seo